Trysky

TurboDrop HiSpeed

Dvojštrbinová injektorová tryska s asymetrickým uhlom. Ošetrenie z obidvoch strán rastlín i pri vyššej rýchlosti. „Ružové keramické jadro zaisťuje veľmi vysokú životnosť trysky. Vhodná pre aplikáciu za veterného počasia. Využiteľný tlak je 2,5-8 atm, optimálny je 4-8 atm. Veľkosti 025 a 04 sú zaradené v triede zníženia úletu (TOU) 90 % i pri vyššej rýchlosti (max. 15 km/h).

TurboDrop


Veľmi odolná injektorová tryska s minimálnym odnosom a odparením. Vhodná pre aplikáciu za veterného počasia. Využiteľný tlak je 3-10 atm, optimálny je 5-8 atm.

AirMix

Plastová injektorová tryska pre univerzálne použitie. Vhodná i pre aplikáciu za veterného použiťia. Využiteľný tlak je 1-6 atm, optimum 2-4 atm. Vďaka priaznivej cene je vhodnou základnou tryskou pre užívateľov s menšou výmerou.

Sextuple-hole nozzle


Tryska sa využíva pri hnojení agresívnymi kvapalnými hnojivami (DAM390 a pod) maximálne do polovice stĺpkovania. Dávkovací otvor z ružovej keramiky má veľmi vysokú oteruvzdornosť. 6 vystrekovacích otvorov umožňuje aplikovať hnojivo veľkými kvapkami, ktoré ľahšie odkvapnú z listu na pôdu a nedochádza tak k popáleniu rastlín Farebné označenie jednotlivých veľkostí trysiek zodpovedá dávkovacej tabuľke ISO.