TOUCH1200®

Je terminál ISOBUS najnovšej generácie, použiteľný na výšku alebo na šírku. Na displeji 12,1“ je možné zobraziť až 5 funkcií naraz.  Ponúka všetky funkcie pre riadenie postrekovača. Je možné ho vybaviť aplikáciami TRACK-Leader, SECTION-Control, TRACK--Leader Auto. Umožňuje prenos dát na USB flash disk

riadenie dávky:  navigácia: GPS vypínanie sekcií:
ANO je možné dovybaviť je možné dovybaviť

   

TOUCH800®

Zodpovedá štandardu ISOBUS normy 11783 a je k dispozícii pre všetky stroje, ktoré spĺňajú túto normu. Všetky funkcie riadenia postrekovača je možné doplniť aplikáciami TRACK-Leader (satelitná navigácia), SECTION-Control (satelitné vypínanie sekcií). Umožňuje prenos dát na USB flash disku. Na farebnou dotykovom displeji je možné zobraziť dve funkcie naraz. Tiež možnosť využitia pre automatické riadenie TRACK-Leader Auto.

riadenie dávky:  navigácia: GPS vypínanie sekcií:
ANO je možné dovybaviť je možné dovybaviť

   

StopSpray

StopSpray s ISOBUS – je ekonomický výhodná varianta systému navigácie a riadenia postreku s GPS vypínaním sekcií. Základom je terminál TRACK-Guide, ktorý je možné doplniť o ďalšie aplikácie. Riadiť max. 9 sekcií.

riadenie dávky:  navigácia: GPS vypínanie sekcií:
ANO ANO ANO

   Software

 

SECTION-Control

Je softvér automatického vypínania sekcií u strojov s Isobus v spojení s terminálom, TRACK-Leader a GPS signálom. SECTION-Control
je možné použiť pre postrekovače, sacie stroje a rozmetadlá priemyselných hnojív.

 

   

TRACK-Leader

Je softvér navigátora pre terminály, ktorý umožňuje v spojení s D-GPS prijímačom rovnobežné, identické, vyhladené a obrysové vedenie stopy.

 

 

   Príslušenstvo

 

TANK-Control III

ISOBUS kompatibilný systém pre plnenie nádrže a preplach postrekovača. Možnosť výpočtu požadovaného množstva postreku. Ovládanie funkcií na vonkajšom monitore alebo pomocou terminálu v kabíne.

  

   Antény

 

Prijímač signálu D-GPS Glonass AG-STAR 200

(odchýlka +/- 15 - 20 cm)

 

Prijímač signálu D-GPS - GLONASS NAV 900

(Odchýlka +/- 15 cm)